חדשות • עזרה ראשונה

  הנהלת איגום דואגת להבטחת רמה מקצועית גבוה של עובדיה, אבל שום תהליך חינוכי ולימודי אינו שווה כלום ללא היכולת להבטיח את בטיחות הילד בגן או בפעוטון ולהושיט לו עזרה ראשונה יעילה במידת הצורך. לכך קיימים קורסים לעזרה ראשונה בהם ניתן לרכוש את הידע הנחוץ וממוימנות…


  קראו עוד »

 • גן

  גן "פרחים" של איגום בנהריה הוכר כאחד הבטוחים ביותר בעיר. על פי סקר העירייה "פרחים" צורף לרשימת גנים שעומדים בכל הקריטריונים הגבוהים בתחום זה מבחינת הצטיידות במכשור כגון מצלמות והכנת הצוות שעבר גם קורס להתנהלות בטוחה וגם קורס לעזרה ראשונה. בדיפלומה צוין…


  קראו עוד »

 • הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשפ

  הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשפ"ב יחל ביום חמישי א' בשבט התש"א (14 בינואר 2021) ויימשך עד יום רביעי כ"א בשבט התש"א (3 בפברואר 2021).


  קראו עוד »

 • שנת הלימודים על רקע נגיף הקורונה

  ה-1 בספטמבר מגיע ואנו מתחילים את שנת הלימודים הבאה ואנו מאחלים לכולם – לילדים, להורים ולמחנכים – בריאות והצלחה בכל מעשיהם.


  קראו עוד »

 • למצוא שפה משותפת

  נציגות איגום (איגוד מורים עולים) - רכזת פדגוגית אולגה פליישר ומנהלת גן ילדים של איגום "פרחים" בפתח תקווה ליודמילה סמירנובה לקחו חלק בישיבות השולחן העגול בנושא חינוך אשר התקיימו בפתח תקווה ב-7 בינואר.


  קראו עוד »

 • הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשפ

  הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשפ"א יחל ביום שני א' בשבט התש"ף (27 בינואר 2020) ויימשך עד יום ראשון כ"א בשבט התש"ף (16 בפברואר 2020).


  קראו עוד »

 • אסיפת סיכום השנה

  ב-20 ביוני התקיימה בירושלים אסיפה כללית שנתית של עובדי אגודת מורים עולים (איגום). בנוסף לסיכום מורחב של פעילות הארגון במהלך שנת הלימודים שהגיעה לקיצה נדונו באסיפה בעיקר בעיות של מעונות היום שהחוק החדש לגביהם התקבל לא מזמן בכנסת.


  קראו עוד »

 • פרסים פדגוגיים של איגום

  ב-18 במרץ הודיעה הנהלת איגוד מורים עולים (איגום) על בחירת חתני פרס על שם אולגה אלטשול על העבודה בתחום הפדגוגי לשנת 2019. בפרס זכו: אולגה רפופורט מגן הילדים "פרחים" בפתח תקווה וליודמילה לבדייבה מן הגן "סקרנל" ברחובות (שתיהן גננות בקבוצות ילדים מתלת לגיל…


  קראו עוד »

 • הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשע

  הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשע"פ יחל ביום שני התשע"ט 7 בינואר 2019 ויימשך עד יום ראשון כ"א בשבט התשע"ט 27 בינואר 2019.


  קראו עוד »

 • תזמורת המשטרה בגן ילדים סקרנל

  אירוע מיוחד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל התקיים ב-5 ביוני בגן ילדים "סקרנל" בעיר רחובות. רכזת האירוע גלית עמר, משקי"ת לב העיר, שוטרת קהילתית, ארגנה 5 תחנות בהן הכירו ילדי הגן תחומים שונים בפעילות המשטרה.


  קראו עוד »

 • שבעה על בכור בנים

  אנחנו יושבים שבעה. בן מבנינו נפל בקרב. אין כאב גדול מזה. תנחומינו למשפחה... בילדותו פקד רונן לוברסקי את גן הילדים שלנו ברחובות. רבים בינינו, עובדי איגום, נמצאים בארץ כבר למעלה מ-20 שנה, וכמעט כולנו נזדמנו, למרבה הצער, להתאבל על מות יקירים שנספו בפעולות…


  קראו עוד »

 • תרשמו את ילדיכם למרכזי למידה של איגום

  מרכזי למידה? בשביל מה? – כי שם מפתחים את כישרונותיהם, מקנים להם ידע ומלמדים לחשוב, בקיצור, מאפשרים להפוך בעתיד לחבר מצליח בחברה אנושית מודרנית. למה איגום? – כי כאן עושים את זה בצורה טובה ביותר.


  קראו עוד »

 • בחירת עץ עירוני

  לקראת חגיגות ה-70 למדינה ובפתחה של שנת היער העירוני צוות המיזם משרד החקלאות ופיתוח הכפר יצא עם פרויקט חדש "בחירת עץ עירוני". המשימה שקיבלו הגנים בכל הארץ הייתה לבחור עם ילדי הגן את העץ האידיאלי לעיר.


  קראו עוד »

 • נשיא המדינה פונה לילדים

  ילדי גני הילדים של איגום, יחד עם בני גילם בגני ילדים אחרים בארץ, צפו ואף השתתפו באירוע אינטרנטי שאורגן על ידי משרד החינוך לקראת יום העצמאות ה-70 של המדינה. הם שרו ביחד עם הזמרים הידועים שירי ילדים שחוברו על ידי משוררים וסופרים ישראלים מפורסמים כגון חיים…


  קראו עוד »

 • טובי המחנכים של איגום לשנת 2018

  היום מנו באיגום את טובי המורים לשנת 2018. זוכי השנה בפרס החינוך של איגום ע"ש אולגה אלטשול הם אנה שובייב (גן "שמחה", חיפה) וקרן קויפמן (גן "סקרנל", נתניה) בקטגוריית גננת השנה, וכן סופיה פסינה (מרכז הלמידה "שיטון" של איגום בחיפה) בקטגוריית המורה. ברכותינו…


  קראו עוד »