חדשות • תזמורת המשטרה בגן ילדים סקרנל

  אירוע מיוחד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל התקיים ב-5 ביוני בגן ילדים "סקרנל" בעיר רחובות. רכזת האירוע גלית עמר, משקי"ת לב העיר, שוטרת קהילתית, ארגנה 5 תחנות בהן הכירו ילדי הגן תחומים שונים בפעילות המשטרה.


  קראו עוד »

 • תרשמו את ילדיכם למרכזי למידה של איגום

  מרכזי למידה? בשביל מה? – כי שם מפתחים את כישרונותיהם, מקנים להם ידע ומלמדים לחשוב, בקיצור, מאפשרים להפוך בעתיד לחבר מצליח בחברה אנושית מודרנית. למה איגום? – כי כאן עושים את זה בצורה טובה ביותר.


  קראו עוד »

 • בחירת עץ עירוני

  לקראת חגיגות ה-70 למדינה ובפתחה של שנת היער העירוני צוות המיזם משרד החקלאות ופיתוח הכפר יצא עם פרויקט חדש "בחירת עץ עירוני". המשימה שקיבלו הגנים בכל הארץ הייתה לבחור עם ילדי הגן את העץ האידיאלי לעיר.


  קראו עוד »

 • נשיא המדינה פונה לילדים

  ילדי גני הילדים של איגום, יחד עם בני גילם בגני ילדים אחרים בארץ, צפו ואף השתתפו באירוע אינטרנטי שאורגן על ידי משרד החינוך לקראת יום העצמאות ה-70 של המדינה. הם שרו ביחד עם הזמרים הידועים שירי ילדים שחוברו על ידי משוררים וסופרים ישראלים מפורסמים כגון חיים…


  קראו עוד »

 • קורס עזרה ראשונה

  קורסי עזרה ראשונה המנוהלים ע"י חברת "עולם הרפואה" התקיימו בחודשי נובמבר, דצמבר, וינואר בגני ילדים ומרכזי למידה של איגום.


  קראו עוד »

 • הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשע

  הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשע"ט יחל ביום רביעי התשע"ח 17 בינואר 2018 ויימשך עד יום שלישי כ"א בשבט התשע"ח 6 בפברואר 2018.


  קראו עוד »

 • הפרויקט נולד והתממש בקבוצת הצהרון "פרחים" של איגום בפתח תקווה – בעזרתה של הגננת נלי סקולאר. מה שהיווה עילה לפרויקט היה סיפור אחד מהחיים, סיפור שנגע ללב הילדים.


  קראו עוד »

 • פרס איגום ע

  היום הוכרזו הזוכים בפרס איגום ע"ש אולגה אלטשול בחינוך לשנת 2017. ואלה הזוכים השנה: מרינה ברלין, גננת בגן "דובדבנצ'ק -1" בחיפה בקטגוריית "הגננת"; זויה בורטניק, מורה לשפה הרוסית במרכז הלמידה "שיטון", שלוחת הדר בחיפה, וכן לידיה יופה (בצילום) – מורה למוסיקה…


  קראו עוד »

 • הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשע

  הרישום לגני ילדים איגום לשנת הלימודים התשע"ח יחל ביום בשבט התשע"ז 29 בינואר 2017 ויימשך עד יום שישי כ"א בשבט התשע"ז 17 בפברואר 2017.


  קראו עוד »

 • סטודנטים כמחנכי עתיד בגני הילדים

  משתתפי הפרויקט מס"ע – חוויה ישראלית במסגרת תוכנית לימודים להשתלבות חינוכית מקצועית במכללה האקדמית גורדון בחיפה ביקרו בגן הילדים הדו-לשוני "שיטון" בקריית חיים. הם לא היו רק צופים אלא גם השתתפות בתהליך הלימודי.


  קראו עוד »

 • כל החיים משחק הם

  עיקר פעילותם של הילדים בגיל הרך הוא המשחק. תוך כדי משחק מגלים הם את העולם, נוטלים על עצמם תפקידים, מעלים סיטואציות מעולמם של המבוגרים, מצבים שבינתיים אינם זמינים להם בעולם המציאותי. במשחק, הילד יכול להחזיק בשני מישורים – זה האידיאלי וזה הריאלי, למשל:…


  קראו עוד »

 • סמינר לגננות לקבוצות פעוטון

  השתלמויות מורים, מימוש של פוטנציאל יצירתי והכשרה של אנשי סגל צעירים – זהו אחד הנושאים המרכזיים ברשת איגום. אנחנו לא רק מעניקים שירות איכותי לילדים והוריהם אלא שואפים שאנשי החינוך שלנו יגיעו לעבודה בשמחה, ומשתדלים שלא תהיה אצלם שחיקה מקצועית.


  קראו עוד »

 • הסתגלות לגן הילדים

  חלפו להם השבועות הראשונים לשנת הלימודים החדשה. החניכים החדשים בגני הילדים מתחילים להתרגל למרחב החדש. דווקא עכשיו, בגיל הרך, נטמנים אצלם ההרגלים לכל החיים, כי הרי במהלך כל חייו יידרש האדם להסתגל לתנאים חדשים, לכתה חדשה בבית ספר, לקולקטיב חדש ואף להסתגל…


  קראו עוד »

 • חידושים במדעי החינוך

  ב-23 ביולי התקיימה בירושלים האסיפה השנתית של איגוד מורים עולים- איגום. נדונו גישות חדשות ומתקדמות לעיצוב התהליך הלימודי ובניית תוכניות לימוד חדשות, סיכמו את מהלך השנה ובנו תוכניות לשנת הלימודים החדשה.


  קראו עוד »

 • טובים השניים מן האחד

  ידוע לנו מהתנ"ך הביטוי "טובים השניים מן האחד". משמעות הדברים היא שעדיף להיות יחד, להגיע למשהו במאמצים משותפים, לשלב כוחות בכל תחום בחיים. בעולם המודרני, עולם של תחרות שבו דחיפות אגרופים "צוברים נקודות" בכל הרמות, אנשים חשים מועקה בשל בדידות, בשל כך שאין…


  קראו עוד »